Zadzwoń: +48 783 122 147 | Napisz do nas: kontakt@texhaft.pl
Promocje
POŚCIEL HOTELOWA BIAŁA CVC  ADAMASZEK PASEK 2 CM
POŚCIEL HOTELOWA BIAŁA CVC ADAMASZEK PASEK 2 CM

99,99 zł

Cena regularna: 124,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
szt.
POŚCIEL HOTELOWA ZYGZAK
POŚCIEL HOTELOWA ZYGZAK

94,99 zł

Cena regularna: 119,99 zł

Najniższa cena: 94,99 zł
szt.
POŚCIEL HOTELOWA ECRU PASEK 5MM
POŚCIEL HOTELOWA ECRU PASEK 5MM

94,99 zł

Cena regularna: 119,99 zł

Najniższa cena: 94,99 zł
szt.
POŚCIEL HOTELOWA BIAŁA CVC ADAMASZEK PASEK 1CM
POŚCIEL HOTELOWA BIAŁA CVC ADAMASZEK PASEK 1CM

99,99 zł

Cena regularna: 124,99 zł

Najniższa cena: 99,99 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Regulamin

 REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO TEXHAFT

Postanowienia ogólne:
1.1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania Sklepu Internetowego Texhaft.pl (Texhaft - piękno w detalu) oraz prawa i obowiązki Klientów korzystających z usług Sklepu.
1.2. Sklep prowadzony jest przez firmę Texhaft Ewelina Mrzygłód z siedzibą w Roczyny, ul. Modrzewiowa 5a zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców pod numerem posiadającą NIP 5512662267 oraz REGON 526643825.
1.3. Korzystanie z usług Sklepu oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Klienta. Osoba, która nie akceptuje regulaminu, nie może dokonywać zakupów w Sklepie.
Zamówienia:
2.1. Sklep Texhaft.pl umożliwia Klientom składanie zamówień na produkty dostępne w ofercie Sklepu.
2.2. Zamówienia można składać za pośrednictwem formularza zamówienia dostępnego na stronie internetowej Sklepu lub za pomocą innych wskazanych środków komunikacji.
2.3. Zamówienia są realizowane na zasadach określonych w regulaminie i w opisach poszczególnych produktów.
Dostawa:
3.1. Sklep Texhaft.pl dokłada wszelkich starań, aby zamówione produkty były dostarczane Klientom w jak najkrótszym czasie, przewidywany czas dostawy 2 dni robocze.
3.2. Koszt dostawy oraz termin realizacji zamówienia są określane podczas składania zamówienia.
3.3. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie prawidłowych danych adresowych niezbędnych do dostawy zamówionych produktów.
Płatności:
4.1. Sklep Texhaft.pl umożliwia Klientom dokonywanie płatności za zamówione produkty na różne sposoby, w tym za pomocą przelewu bankowego, płatności elektronicznych , których operatorem jest AUTOPAY lub kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.4.2. W przypadku wyboru płatności elektronicznej lub kartą płatniczą, Klient zostaje przekierowany na zewnętrzną platformę płatniczą, gdzie dokonuje transakcji.
4.3. Sklep Texhaft.pl zastrzega sobie prawo do zmiany dostępnych metod płatności oraz do wprowadzenia dodatkowych opłat związanych z niektórymi metodami płatności.
Reklamacje:
5.1. Klientom przysługuje prawo do reklamacji w przypadku otrzymania produktu wadliwego lub niezgodnego z zamówieniem.
5.2. Reklamacje należy zgłaszać za pośrednictwem formularza reklamacyjnego dostępnego na stronie Sklepu lub za pomocą innych wskazanych środków komunikacji.
5.3. Sklep Texhaft.pl rozpatruje reklamacje w terminie 14 dni od daty ich zgłoszenia.
Zwroty:
6.1. Sklep Texhaft.pl informuje, że zamówienia z personalizowanym haftem (np. haftem z inicjałami lub imieniem) nie podlegają zwrotowi, chyba że produkt jest wadliwy lub niezgodny z zamówieniem.
6.2. Zwroty innych produktów, które nie posiadają personalizacji, są możliwe zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w przypadku odstąpienia od umowy w określonym terminie.
Ochrona danych osobowych:
7.1. Sklep Texhaft.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klientów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz polityką prywatności dostępną na stronie Sklepu.
7.2. Dane osobowe Klientów są gromadzone i przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówień oraz świadczenia usług przez Sklep.
Postanowienia końcowe:
8.1. Niniejszy regulamin obowiązuje od daty jego opublikowania na stronie Sklepu Texhaft.pl.
8.2. Sklep Texhaft.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym czasie, o czym Klienci będą informowani poprzez umieszczenie odpowiedniej informacji na stronie Sklepu.
8.3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa polskiego.
Dokonując zakupów w Sklepie Texhaft.pl, potwierdzasz, że zapoznałeś się z niniejszym regulaminem i akceptujesz jego postanowienia.

do góry
Sklep internetowy Shoper.pl